změnit jazyk cz změnit jazyk sk
Počet položek: 0 0,00 Kč

Přístupový čip Dallas TM1990 černý iButton nepřepisovatelný, pro čtení

Přístupový čip Dallas TM1990 v černé barvě. Odolný a spolehlivý čip vhodný pro elektronické a docházkové systémy.

kliknutím zvětšíte
Přístupový čip Dallas TM1990 černý
ks
Další info o dopravě / osobní odběr ▾ dnes  
Balíkovnazítra
Zásilkovnazítra
Zásilkovna (5+ kg)zítra
PPLzítra
PPL Parcel Smart (5+ kg)zítra
Zásilkovna domů - kurýrzítra
Zásilkovna domů - kurýr (5+ kg)zítra
PPL – kurýr na adresuzítra
PPL – kurýr na adresu (5+ kg)zítra
FOFR (nadrozměr)Pá 16.10.2026
Těžké zásilkyPo 19.10.2026
Osobní odběr – Plzeňdnes
Elektronickyzítra
Kód:6-00672.01
Výrobce:SRT
Cena s DPH: 22 Kč
Cena bez DPH: 18 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem 500 a více ks  

Zboží skladem v našem skladu, ihned k expedici.

U nás skladem:712 ks
SEO_Prefix: RFID čip
Délka: 10
Hmotnost balení: 0.01 kg
🔖 Zobrazit množstevní slevy %
Počet (ks)Cena bez DPHCena s DPH
1 + 18 Kč22 Kč
100 + 17 Kč20 Kč
500 + 15 Kč18 Kč

Přístupový čip – Dallas iButton TM1990, černý, kontaktní 1-Wire 

Kontaktní přístupový čip Dallas iButton TM1990 v černém plastovém držáku s kovovým dotykovým povrchem. Určen pro sběrnici 1-Wire a funguje jako jen pro čtení — UID je jedinečný a nelze měnit. Vhodné pro přístupové systémy, docházkové systémy, elektronická kování a další identifikační aplikace.

specifikace Specifikace:

Frekvence / rozhraní: 1-Wire (125 kHz)

Čip: TM1990 – nepřepisovatelný, jedinečný 64-bit UID

Materiál: nerezová ocel + plastový držák

Rozměry: cca 59 × 19 mm (včetně držáku)

Provozní teplota: –40 °C až +85 °C

Životnost: více než 1 000 000 načtení

Vhodné pro: přístupové systémy, docházkové systémy, elektronická kování a identifikaci osob či zařízení

mnozstevni-sleva Množstevní sleva:

Přehled množstevních slev naleznete pod tlačítkem „Přidat do košíku“.

MNOŽSTEVNÍ SLEVA MNOŽSTEVNÍ SLEVA

UPOZORNĚNÍ: Tyto čipy jsou určené pro čtení – každý má unikátní UID a lze je načíst do systému čtečkou. UID nelze měnit, čipy jsou nepřepisovatelné. Pokud potřebujete přepisovatelné čipy, objednejte RW1990.

Související produkty - Přístupový čip Dallas TM1990 černý iButton nepřepisovatelný, pro čtení

Přístupový čip Dallas RW1990 černý
Přístupový čip Dallas RW1990 v černém provedení. Praktické a odolné řešení pro čtecí ...MNOŽSTEVNÍ SLEVA
Dostupnost: skladem 100 a více ks
ks
Cena bez DPH:21 Kč
Cena s DPH25 Kč

Hodnocení zákazníků - Přístupový čip Dallas TM1990 černý

11.05.2026 06:12 Přístupový čip Dallas TM1990 černý iButton nepřepisovatelný, pro čtení

Potřebujete poradit? Přístupový čip Dallas TM1990 černý iButton nepřepisovatelný, pro čtení

WhatsApp | mobil: +420 739 027 886 | Poradna

Nebo využijte kontaktní formulář: 

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Zeptat se
Přílohy
📎 Přetáhněte soubory sem
nebo klikněte pro výběr
Povolené typy: PDF, XLS, XLSX, CSV, JPG, JPEG, PNG, TXT, DOC, DOCX (max 10 MB / soubor, max 5 souborů)
     Více informací
Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu a další komunikace.




Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam

Související

RFID & NFC